LQR2W682MSEHBN
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LQR2W682MSEHBN
LQR2W682MSEHBN Hakkında
Nichicon LQR2W682MSEHBN, 6800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount screw terminalleri ile sabit montaja uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü (@85°C) ile endüstriyel ve genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve enerji depolaması için tercih edilir. 10 kHz'de 32.62A, 120 Hz'de 23.3A ripple current kapasitesine sahip olup -25°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V