LQR2W681MSECBN
CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W681MSECBN
LQR2W681MSECBN Hakkında
Nichicon LQR2W681MSECBN, 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V çalışma gerilimi ile güç elektronikleri ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Vida terminalli chassis mount yapısı ile montaj esnekliği sağlar. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür özellikleri ile -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında güvenli çalışma imkanı sunar. 10 kHz'de 4.9A ve 120 Hz'de 3.5A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V