LQR2W562MSEJBB
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W562MSEJBB
LQR2W562MSEJBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQR2W562MSEJBB, 5600 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek gerilimli uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminali ile şasi montajı sağlanır. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 26.74 A ve 120 Hz'de 19.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel düzeyde bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V