LQR2W562MSEJ
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W562MSEJ
LQR2W562MSEJ Hakkında
Nichicon LQR2W562MSEJ, 5600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V voltaj derecesinde çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajlı radyal yapıda vida terminalleri bulunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 5000 saatlik ömrü vardır. 10 kHz'de 26.74 A ve 120 Hz'de 19.1 A ripple akımı taşıyabilir. ±20% toleransıyla üretilen bu bileşen, yüksek gerilimli güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V