LQR2W562MSEGBB
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W562MSEGBB
LQR2W562MSEGBB Hakkında
Nichicon LQR2W562MSEGBB, 5600 µF kapasitansı ve 450V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount yapısında sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerance ile belirlenen değerinde, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 27.16 A ve 120 Hz'de 19.4 A ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, filtering, energy storage ve industrial elektronik sistemlerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.16 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V