LQR2W472MSEHBB
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W472MSEHBB
LQR2W472MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQR2W472MSEHBB, 4700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, chassis mount tipi vida terminallerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 10 kHz'de 22.82 A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 16.3 A'dir. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V