LQR2W472MSEH
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W472MSEH
LQR2W472MSEH Hakkında
Nichicon LQR2W472MSEH, 4700 µF kapasitanslı, 450V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminallı chassis mount tasarımıyla güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve yüksek voltaj devrelerinde filtering, smoothing ve energy storage işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. 10 kHz'de 22.82 A, 120 Hz'de 16.3 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V