LQR2W392MSEJ
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W392MSEJ
LQR2W392MSEJ Hakkında
Nichicon LQR2W392MSEJ, 3900 µF kapasitansı ve 450V voltaj derecelemesi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış screw terminalli chassis mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can paketi içinde sunulan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 19.04 A, düşük frekans ripple akımı ise 120 Hz'de 13.6 A olarak belirtilmiştir. Güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V