LQR2W392MSEG
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W392MSEG
LQR2W392MSEG Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQR2W392MSEG, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu bileşen, şasi montajı için vida terminal bağlantılarıyla sunulmaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 13.7A ve 10 kHz'de 19.18A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V