LQR2W182MSEGBB
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W182MSEGBB
LQR2W182MSEGBB Hakkında
Nichicon LQR2W182MSEGBB, 1800 µF kapasitans ve 450 V nominal voltaj ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajı özelliğine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 5000 saat ömür değerine sahiptir. 10 kHz'de 11.06 A ve 120 Hz'de 7.9 A ripple akım kapasitesi, güç kaynakları, UPS sistemleri, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V