LQR2W182MSEFBN
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2W182MSEFBN
LQR2W182MSEFBN Hakkında
Nichicon LQR2W182MSEFBN, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile çalışan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 5000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta belirtilmiştir. 10 kHz yüksek frekansda 10.36A ve 120 Hz düşük frekansda 7.4A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile +85°C arasında güvenle çalışır. Power supplies, filtreleme ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V