LQR2W152MSEFBN
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LQR2W152MSEFBN
LQR2W152MSEFBN Hakkında
Nichicon LQR2W152MSEFBN, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminals ile chassis mount montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı elektrik ve elektronik devrelerde enerji depolama, güç kaynağı filtrasyonu ve sinyal işleme uygulamalarında görev yapar. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat yaşam süresi sunmaktadır. Yüksek frekans (10 kHz) şartlarında 8.82 A ripple akım kapasitesi ve düşük frekans (120 Hz) şartlarında 6.3 A ripple akım kapasitesi ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V