LQR2W103MSEJ
CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LQR2W103MSEJ
LQR2W103MSEJ Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQR2W103MSEJ, 10000 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 5000 saatlik ömür süresi sunar. 10 kHz'de 43.82 A ve 120 Hz'de 31.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V