LQR2V822MSEGBB
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2V822MSEGBB
LQR2V822MSEGBB Hakkında
Nichicon LQR2V822MSEGBB, 8200 µF kapasitansına ve 350V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 37.94 A ve 120 Hz'de 27.1 A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır. Polar yapısıyla DC devrelerde enerji depolanması ve voltaj düzenlenmesinde etkindir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V