LQR2V822MSEG
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LQR2V822MSEG
LQR2V822MSEG Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQR2V822MSEG, 8200 µF kapasitanslı ve 350 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıyla chassis mount konfigürasyonunda tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 37.94 A ve 120 Hz'de 27.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel denetim sistemleri ve genel amaçlı enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V