LQR2V682MSEGBN
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2V682MSEGBN
LQR2V682MSEGBN Hakkında
Nichicon LQR2V682MSEGBN, 6800 µF kapasitansı ve 350V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tasarımı ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 5000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulur. 10 kHz'de 32.9 A ve 120 Hz'de 23.5 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Yüksek kapasitans değeri ile pulsating DC geriliminin filtrasyonunda etkilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V