LQR2V682MSEGBB
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2V682MSEGBB
LQR2V682MSEGBB Hakkında
Nichicon LQR2V682MSEGBB, 6800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 350V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve güç dönüştürücüleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipi vida terminallere sahip bu kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans, -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 10 kHz'de 32.9A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial Can paketleme ile dönem ürün statüsüne sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V