LQR2V562MSEHBN
CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LQR2V562MSEHBN
LQR2V562MSEHBN Hakkında
Nichicon LQR2V562MSEHBN, 5600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350 V nominal voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi screw terminal bağlantılarla sabit monte edilebilir. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığında 5000 saat ömür garanti etmektedir. 10 kHz'te 27.58 A ve 120 Hz'te 19.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç yönetimi, UPS sistemleri ve düzeltici devrelerde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V