LQR2V392MSEHBN
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LQR2V392MSEHBN
LQR2V392MSEHBN Hakkında
Nichicon LQR2V392MSEHBN, 3900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminallerine sahip radyal can paketinde sunulur. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 19.74A ve 120 Hz'de 14.1A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V