LQR2V332MSEGBB
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2V332MSEGBB
LQR2V332MSEGBB Hakkında
Nichicon LQR2V332MSEGBB, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu bileşen, screw terminalli chassis mount türünde tasarlanmıştır. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10 kHz'de 16.66A, 120 Hz'de 11.9A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, güç kaynakları, invertörler, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı DC filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V