LQR2V272MSEFBN
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2V272MSEFBN
LQR2V272MSEFBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQR2V272MSEFBN, 2700µF kapasitansa ve 350V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial vida terminali (screw terminals) ile chassis montajı için tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 15.12A ve 120 Hz'de 10.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V