LQR2V123MSEH
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2V123MSEH
LQR2V123MSEH Hakkında
Nichicon LQR2V123MSEH alüminyum elektrolitik kondansatörü, 12000 µF kapasitans değeri ve 350V nominal gerilim ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleriyle birleştirilmiş radyal can paketinde sunulur. -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında 5000 saat yaşam süresi sağlar. 120 Hz düşük frekansında 35.7 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile yüksek güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V