LQR2G821MSECBN
CAP ALUM 820UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2G821MSECBN
LQR2G821MSECBN Hakkında
Nichicon LQR2G821MSECBN, 820 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli (screw terminals) radyal kasa ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalar için uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantili tasarıma sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 5.74 A ve 120 Hz'de 4.1 A ripple akım taşıyabilir. Power supply devre tasarımlarında, filtreleme uygulamalarında ve yüksek voltaj circuits'lerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V