LQR2G682MSEHBN
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2G682MSEHBN
LQR2G682MSEHBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQR2G682MSEHBN, 6800 µF kapasitansa ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile donatılmış bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile tasarlanan kondansatör, 10 kHz'de 35.56 A ve 120 Hz'de 25.4 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve elektrik dağıtım sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V