LQR2G681MSECBN
CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LQR2G681MSECBN
LQR2G681MSECBN Hakkında
Nichicon LQR2G681MSECBN, 680 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde enerji depolama ve filtre uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis montaj için tasarlanmış, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 5000 saatlik ömrü, 4.48 A ripple akım kapasitesi (10 kHz) ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V