LQR2G681MSECBB
CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2G681MSECBB
LQR2G681MSECBB Hakkında
Nichicon LQR2G681MSECBB, 680µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi, screw terminalli chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile standart kapasitans değeri sunar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 4.48A, 120 Hz'de 3.2A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, convertörler ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V