LQR2G681MSEC
CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2G681MSEC
LQR2G681MSEC Hakkında
Nichicon LQR2G681MSEC, 680µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile şasi montajı için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans (10 kHz) ripple current kapasitesi 4.48A, düşük frekans (120 Hz) ripple current kapasitesi ise 3.2A'dir. İndustriyel güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V