LQR2G272MSEGBB
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2G272MSEGBB
LQR2G272MSEGBB Hakkında
Nichicon LQR2G272MSEGBB, 2700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminallı radyal kutulu pakette sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 16.1 A, 120 Hz'de 11.5 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile başlangıç uygulamalarında ve güç kaynakları, endüstriyel denetim sistemleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V