LQR2G153MSEJ
CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LQR2G153MSEJ
LQR2G153MSEJ Hakkında
Nichicon LQR2G153MSEJ, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can tipi kasa ile screw terminals (vida bağlantılı) monte türüne sahiptir. Chassi montajı için uygundur. 120 Hz'de 43A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filter devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan aktif durumdaki bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V