LQA40B200C
DIODE ARRAY GP 200V 20A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
LQA40B200C
LQA40B200C Hakkında
LQA40B200C, Power Integrations tarafından üretilen hızlı diyot dizisidir. 1 çift ortak katot (1 Pair Common Cathode) yapılandırmasına sahip bu bileşen, 200V ters gerilim ve diode başına 20A ortalama doğrultulmuş akımla tasarlanmıştır. Surface mount TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan komponent, 1.2V forward voltage ve 17ns reverse recovery time özellikleriyle hızlı anahtarlamayı destekler. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen LQA40B200C, güç kaynakları, anahtarmalı regülatörler, invertörler ve enerji dönüştürme uygulamalarında doğrultma ve serbest döngü diyotu olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 17 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 20 A