LQA30T150C
DIODE CC 150V 15A DUAL TO-220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
LQA30T150C
LQA30T150C Hakkında
LQA30T150C, Power Integrations tarafından üretilen dual diyot doğrulttucu bileşenidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, her bir diyotta 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 150V ters voltaj sınırlaması ile güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Fast recovery diyot tipine sahip olması ile düşük ters iyileşme süresi (16.3 ns) sağlar. TO-220-3 paketine sahip bileşen, -55°C ile 150°C arasındaki çalışma sıcaklığında güvenilir performans gösterir. 1.2V maksimum ileri voltaj düşümü ile enerji kaybını minimize eder.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 150 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 16.3 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 15 A