LQA30B150C
DIODE CC 150V 15A DUAL TO-263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
LQA30B150C
LQA30B150C Hakkında
LQA30B150C, Power Integrations tarafından üretilen dual Common Cathode konfigürasyonlu hızlı recovery diyottur. Her bir diyot 15A ortalama doğrultulmuş akım ve maksimum 150V ters voltaj kapasitesine sahiptir. TO-263AB yüzey montaj paketi ile tasarlanan bu komponent, güç kaynakları, inverter devreleri, motor kontrol uygulamaları ve endüstriyel AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. 16.3 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özelliği sunarak, 1.2V forward voltage karakteristiği ile minimum güç kaybı sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 16.3 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 15 A