LPX820M450C1P3
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LPX820M450C1P
LPX820M450C1P3 Hakkında
LPX820M450C1P3, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 82 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can kasa tipinde tasarlanmıştır ve Through-hole montajı desteklemektedir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120Hz'de 2.426Ω ESR ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 50kHz'de 840mA, 120Hz'de 700mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.426Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 840 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V