LPX561M250E3P3
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LPX561M250E3P3
LPX561M250E3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPX561M250E3P3, 560µF kapasitanslı ve 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile Radial, Can - Snap-In paketlemesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. 355mOhm ESR değeri ile 50 kHz'de 2.42A ve 120 Hz'de 2.2A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve decoupling işlevlerinde kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.42 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V