LPX471M400E9P3
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LPX471M400E9P3
LPX471M400E9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPX471M400E9P3, 470 µF kapasitansa ve 400V nominal voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilen bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) güvenilir çalışma sunar. 423 mOhm ESR değeri ve 2.4 A ripple current yeteneği ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan komponentin 1000 saat ömrü 85°C'de garantilidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V