LPX331M250A5P3
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LPX331M250A5P3
LPX331M250A5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPX331M250A5P3, 330µF kapasitans değerine sahip snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipine sahip olup, radial can paketinde sunulur. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi verir. ESR değeri 603mOhm (120Hz'de) ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 1.7A (120Hz) ve 1.87A (50kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.87 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V