LPX221M400E3P3
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LPX221M400E3P3
LPX221M400E3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPX221M400E3P3, 220 µF kapasitans ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 1000 saat ömür garantisine ve ±20% toleransa sahiptir. 120 Hz'de 904 mOhm ESR değeri ile enerji dönüşüm sistemi, UPS, invertörler ve endüstriyel güç elektronik uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 904mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.44 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V