LPX182M160H7P3
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LPX182M160H7P3
LPX182M160H7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPX182M160H7P3, 1800µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile çalışan bu komponentin ±20% tolerans aralığı vardır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere entegre edilen ürün, radial can snap-in paket tipinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 1000 saatlük ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 111mOhm olup, 4.07A ripple akımı kapasitesine (50kHz) ve 3.7A ripple akımı kapasitesine (120Hz) sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, voltaj düşürücü devreler ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 111mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.07 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V