LPX152M200H7P3
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LPX152M200H7P3
LPX152M200H7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPX152M200H7P3, 1500 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği devrelerinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans, 133 mOhm ESR @ 120Hz ile ripple akımı kapasitesi 3.6 A @ 120 Hz ve 3.96 A @ 50 kHz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.96 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V