LPX121M450C5P3
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LPX121M450C5P3
LPX121M450C5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPX121M450C5P3, 120 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 1 A ve 50 kHz'de 1.2 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, frekans kompanzasyonu ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 1.658 Ohm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.658Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V