LPX102M250H7P3
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LPX102M250H7P3
LPX102M250H7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPX102M250H7P3, 1000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Radial, snap-in montaj türüne sahip olan ürün, Through Hole teknolojisi ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisi sunar. 199mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 3.74A ripple akımı ile 50kHz'de çalışabilir. ±20% tolerans ile gemi harita, ses uygulamaları, güç kaynakları ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.74 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V