LPX101M450C3P3
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LPX101M450C3P3
LPX101M450C3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPX101M450C3P3, 100 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen değerde kapasitans sağlar. 120 Hz'de 1.989 Ohm ESR değerine sahiptir. Düşük frekans ripple akımı 800 mA @ 120 Hz, yüksek frekans ripple akımı 960 mA @ 10 kHz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saat ömür süresi garantisi vardır. Through-hole montajı için uygun olup, güç kaynakları, düşürücü konvertörler, ac/dc trafo devreleştiriciler ve genel filtreleme uygulamalarında yaygın şekilde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.989Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 960 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V