LPW103M1EN45V-W
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LPW103M1EN45V
LPW103M1EN45V-W Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPW103M1EN45V-W, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, radyal snap-in kasa tipinde dizayn edilmiştir. 75mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüştür. 100kHz'de 3.795A ve 120Hz'de 3.45A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan monte edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.795 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V