LPW102M1JO25V-W
CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LPW102M1JO25V
LPW102M1JO25V-W Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LPW102M1JO25V-W, 1000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montajlı bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 414mOhm, ripple akım kapasitesi 100kHz'de 1.752A'dir. ±20% tolerans ile ürün, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 414mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.752 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V