LP472M063E9P3
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LP472M063E9P3
LP472M063E9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LP472M063E9P3, 4700 µF kapasitans değerine ve 63V nominal gerilim değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip olan bu bileşen, 1000 saat ömrü ile 105°C sıcaklıkta çalışır. -40°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde işletilir. ESR değeri 120 Hz'de 53 mOhm olup, 100 kHz'de 3.408 A, 120 Hz'de 2.84 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 53mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.408 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.84 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V