LP471M200H3P3
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LP471M200H3P3
LP471M200H3P3 Hakkında
LP471M200H3P3, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 470µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ve radial snap-in paketlemesi ile PCB'lere direkt yerleştirilmesi mümkündür. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 1000 saat 105°C ömrü ile genel amaçlı güç kaynağı, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ve 540mOhm ESR değeri sağlıklı bir performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 540mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6002 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.143 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V