LP471M200E5P3
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LP471M200E5P3
LP471M200E5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LP471M200E5P3, 470µF kapasitanslı ve 200V gücünde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilen, 1000 saatlik ömrü bulunan bu kondansatör, 540mOhm ESR değerine ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 1.143A, 100 kHz'de 1.6002A ripple akım kapasitesine düşmektedir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve diğer endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 540mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6002 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.143 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V