LP470M450C1P3
CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LP470M450C1P3
LP470M450C1P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LP470M450C1P3, 47 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajını destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat ömür sertifikasyonu ile belirlenir. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans elektrik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V