LP221M200C1P3
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LP221M200C1P3
LP221M200C1P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LP221M200C1P3, 220 µF kapasitansı ve 200V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ve snap-in paket seçeneğiyle tasarlanmıştır. ±20% toleransa ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 1.1 Ohm ESR değeri ile 120 Hz'de, 904.4 mA ripple akımı kapasitesi 100 kHz'de belirtilmiştir. 105°C'de 1000 saatlik ömür özelliği sunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı elektrik-elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 904.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 646 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V