LP103M080H9P3
CAP ALUM 10000UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LP103M080H9P3
LP103M080H9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LP103M080H9P3, 10000 µF kapasitansı ve 80V rated voltage'ına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa tasarımına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değerine sahip polar kondansatör olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, energy storage ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V